; charset=UTF-8" /> Hakkımızda | MDA

Hakkımızda

Mentors Network Turkey – MDA Teknoloji ve Yatırım A.Ş. olarak Türkiye’deki Girişimcilik Ekosisteminin gelişmesi ve başarı hikayeleri için aktif olarak faaliyet gösteriyoruz.

Dünya’da iş modelleri, iş yapış şekilleri hızla değişiyor, innovatif ve teknolojiye dayalı girişimcilik ve dijitalleşme büyük, küçük tüm işletmeler için en önemli gündem konularından biri. Bugüne kadar uygulamaya alıştığımız yöntemlerle yarınları yakalamamız mümkün değil. Türkiye’nin ilk mentor ve uzman ağı olarak bir yandan Startup’ların büyümesi ve başarısına destek olurken, bir yandan da Startup dünyasındaki deneyimlerimizi kullanarak büyük şirketlerin, innovatif iş modelleri yaratması, iş modellerinde yenilikler yapabilmeleri ve dijital dönüşümü başarabilmeleri, Startup’lar ile işbirlikleri yapması için çözümler üretiyoruz.

Ekosistemdeki farklı paydaşların yanı sıra Startup’lar, büyüme aşamasındaki KOBİ’ler ve büyük şirketlere yönelik proje ve hizmetler üretiyoruz. Son 2 yıl içerisindeki proje ve faaliyetlerimizle girişimci, mentor, yatırımcı, büyük şirketlerin yöneticileri ve ekosistemdeki farklı kurumlarda görev yapan ilgililer olmak üzere 5.000’in üzerinde kişiye temas ettik.

7 Ülke ve 17 şehirdeki 90’ın üzerindeki mentor ve uzmanımızla, stratejiden uygulamaya kadar ihtiyaçlara özelleştirilmiş, katma değer yaratan ve sonuç odaklı çözümler sunuyoruz.